środa, 14 maja 2014

Nowi bohaterowie i ważna informacja :)

Erik Durm - 22 letni piłkarz BVB. Nie przepada za Reusem. Bardzo podoba mu się córka jego trenera. Będzie dla Andrei ostoją podczas ciężkiego okresu w życiu dziewczyny. Podziwia dziewczynę, że mimo wielu niepowodzeń w życiu ona wciąż się nie poddaje. Podziela jej pasję zarówno motoryzacyjną jak i muzyczną. Czy Andi odwzajemni jego uczucia?

Anna Lewandowska - 25-letnia zawodniczka karate tradycyjnego i żona Robert Lewandowskiego. Najlepsza przyjaciółka Andi. Świetnie dogaduje się z nastolatką. Andi często zwierza się jej z różnych sekretów i prosi ją o radę. Mimo dzielącej ich odległości ich przyjaźń nadal trwa.
Robert Lewandowski- 26-letni napastnik Bayernu Monachium.  Największe ciasteczko polskiej reprezentacji.Najlepszy przyjaciel Andi. Poznają się w parku podczas porannej przebieżki. Staje się najlepszym przyjaciele dziewczyny. Krytykuje postawę swojego przyjaciela - Marco, który nie walczy o dziewczynę na której mu zależy. 

Hanna Zorc - bratanica Michaela Zorca. Ma wielką chrapkę na Marco. Nie jest jednak świadoma tego, że jej obiekt westchnień oddał serce innej. Nie znosi córki trenera. Przyjaźni się z Tarą. Jest lubiana wśród piłkarzy i próbuje ich nastawić przeciwko Andi. Ma staż na stanowisku fotografa BVB.

-----------------------------------------------------------------------
Dodałam kilku nowych bohaterów z ich perspektywy również będą pisane rozdziały, przez co będą one dłuższe. Zmieniłam ustawienia na WSZYSTKICH blogach i anonimki też mogą dodawać, ale proszę o podpisywanie się pod zostawionymi komentarzami. Pozdrawiam Ewi Borussen. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz